17/03/2017, 12:51 Redakcja

Monday PR z komunikacją premiery gry Sniper Ghost Warrior 3

Agencja komunikacji zintegrowanej Monday PR zajmie się komunikacją gry Sniper Ghost Warrior 3, najnowszej produkcji CI Games. Jej premierę zaplanowano na 25 kwietnia 2017.

W ramach współpracy z CI Games Monday PR odpowiada za kompleksowe doradztwo komunikacyjne, w tym działania z zakresu PR produktowego, korporacyjnego, wsparcie w organizacji wydarzeń specjalnych. Do zadań agencji należy także koordynacja działań content marketingowych oraz współpracy z influencerami.

Komunikacją premiery gry zajmie się zespół Monday PR z rozległym doświadczeniem w branży nowych technologii oraz elektronicznej rozrywki w składzie: Adam Kozłowski, Rafał Gajerski i Adrian Domański.

CI GAMES to międzynarodowy producent i wydawca gier wideo. Firma powstała w 2002 r. jako połączenie wydawnictwa i dwóch studiów tworzących gry komputerowe. W listopadzie 2007 r. spółka zadebiutowała na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych jako pierwsza polska spółka branży „growej”. Od tego czasu sprzedała swoje gry o wartości ponad pół miliarda złotych. Firma sprzedaje swoje gry na pięciu kontynentach w ponad 70 krajach. Najbardziej znane produkcje CI Games to gry z serii Sniper Ghost Warrior oraz Lords of the Fallen.

Sniper Ghost Warrior to największa i najpopularniejsza marka w portfolio studia CI Games. Cykl sprzedał się dotychczas w 5,5 milionie kopii. Część trzecia – zaplanowana w wersjach na PC, Xbox One oraz PlayStation 4 – będzie pierwszą grą typu AAA tej serii.

Tagi: Monday PR
Komentarze
komentarze wspiera silnik Disqus