AdMonkey serwis o reklamie

O AdMonkey

AdMonkey to magazyn internetowy poświęcony kampaniom reklamowym, biznesowi interaktywnemu i nowym technologiom.

Każdego dnia nasze wysoko wyspecjalizowane boty przeszukują najgłębsze i najmroczniejsze zakamarki ogólnoświatowej sieci internetowej, by odnaleźć PIĘKNO I DOBRO ™. Narażając się na miliony niebezpieczeństw, brnąc po kolana w poronionych pomysłach, ryzykownych ideach i szalonych wykwitach ludzkiej wyobraźni, z narażeniem własnego życia znajdują najlepsze, najbardziej intrygujące kampanie reklamowe świata, po czym przynoszą je nam w zębach i wesoło merdają ogonkami, czekając na pochwałę.

Kolekcjonujemy te znaleziska z myślą tworzenia magazynu innego niż wszystkie, skupionego na prezentowaniu najbardziej efektywnych (a czasem też i efekciarskich) strategii marketingowych, z którego dowiecie się o wszystkich najnowszych i najskuteczniejszych trendach. Na podstawie zdobyczy naszych botów piszemy obszerne case studies lub treściwe omówienia, pozwalające na zdobycie natychmiastowej orientacji w danym temacie. Zdarza nam się kpić, szydzić i wytykać palcami, nigdy jednak nie przechodzimy obojętnie obok ciekawych i skutecznych pomysłów.

Niezależnie od tego, czy szukasz wiedzy, rozrywki, konkretnej informacji, czy też rozglądasz się za pracą w sektorze reklamowym – u nas znajdziesz wszystko, co w tych tematach interesujące. Codziennie dokładamy nowe treści i oferty, budując obszerne kompendium wiedzy na temat współczesnego rynku reklamy. Jeśli chcesz się z nami czymś podzielić, coś pokazać lub czymś pochwalić, napisz na redakcja@admonkey.pl. Gwarantujemy, że nasze boty dotrą do Ciebie w ułamku sekundy i z radością sprawdzą, czy masz dla nich coś pysznego!

Chcesz nam coś powiedzieć? Napisz: redakcja@admonkey.pl

Współpraca:

Kreatywnie wspiera nas IN HOT WATER COMPANY.

Współpraca redakcyjna: ARTIVIA.PL agencja content marketing.

Partner serwisu: Sfera Finansów.