Oferty pracy w branży reklamowej i mediach

Content Designer
Miejsce pracy: Warszawa
Nazwa Firmy BrandLab
Strona WWW www.brandlab.pl
Termin ważności 14/12/2016
Opis stanowiska:

- wdrażanie strategii komunikacji w social mediach

- zarządzanie obecnością marki w internecie – kompleksowe prowadzenie i zarządzanie kampaniami w social mediach

- przygotowywanie kalendarzy publikacji w mediach społecznościowych i zarządzanie publikacjami marek

- przygotowywanie treści i zasad do akcji specjalnych w social media

- codzienne zarządzanie profilami marki w social media

- poszukiwanie nowych rozwiązań oraz analizowanie światowych i lokalnych trendów

- moderacja – odpowiedzi na zapytania fanów i animacja w kanałach społecznościowych marek

- przygotowywanie raportów z prowadzonych kampanii

Wymagania:

- doświadczenie w pracy w social mediach, w tym praca na podobnym stanowisku w agencji PR (minimum rok doświadczenia)

- bardzo dobra znajomość kanałów komunikacji SM

- dobra znajomość narzędzi do analityki SM

- bardzo dobra umiejętność posługiwania się słowem mówionym i pisanym

- lekkie pióro i zdolności copywriterskie

- bardzo dobra organizacja pracy, samodyscyplina i umiejętność pracy w partnerskim środowisku

- otwarty umysł, ciekawość świata, satysfakcja z osiąganych wyników

- solidność, ambicja, chęć podnoszenia kompetencji i zdobywania wiedzy w swojej dziedzinie

- wykształcenie wyższe

- znajomość języków obcych, biegła praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

- unikalne doświadczenia w pracy dla największych światowych marek i firm

- realny wpływ na kształt realizowanych działań – jeśli jesteś kreatywny, otwarty i odważny – Twoje zaangażowanie zostanie zauważone i docenione

- pracę w kilkunastoosobowej grupie ambitnych, ciekawych świata ludzi

- umowę o pracę

Osoby zainteresowane pracą proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres biuro@brandlab.pl