Oferty pracy w branży reklamowej i mediach

Kreatywny specjalista do spraw Sprzedaży
Miejsce pracy: Rybnik
Nazwa Firmy CrossPect Polska
Strona WWW www.admonkey.pl
Termin ważności 30/11/-0001
Opis stanowiska:

CrossPect Polska to agencja reklamowa o szwedzkich korzeniach, zbudowana na trzech filarach: szwedzkiej jakości, kreatywności i unikalnym skandynawskim designie. Na szwedzkim rynku od 2003 roku mieliśmy szansę pracować z największymi markami, takimi jak: Volvo, Husqvarna, Scandia, Tetra Pak, Camel, Paramount Pictures i wieloma innymi, także mniejszymi firmami. Na polskim rynku specjalizujemy się w Cross Marketingu, czyli promocji krzyżowej, która przynosi naszym Klientom znakomite korzyści przy rozsądnym poziomie inwestycji.

Jeśli:

* masz doświadczenie w sprzedaży minimum 3 lata

* lubisz i potrafisz sprzedawać,

* jesteś pozytywną, uśmiechniętą i samodzielną osobą,

* lubisz szkolić się regularnie i rozwiać swoje umiejętności w zakresie sprzedaży oraz komunikacji

* i być może chcesz również raz w tygodniu trenować z nami Jogę w pracy.

Zakres obowiązków:

- analiza rynku oraz planowanie sprzedaży

- pozyskiwanie nowych Klientów oraz aktywna sprzedaż poprzez osobisty oraz telefoniczny kontakt z klientem

- bieżące raportowanie wyników pracy

Wymagania:

- minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży

- zainteresowanie reklamą i marketingiem

- łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność

- wykształcenie min. średnie

- rozwinięte umiejętności sprzedażowe

- udokumentowane sukcesy sprzedażowe

- konsekwencja w dążeniu do realizacji celów

- bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

- samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- możliwość rozwoju zawodowego

- przyjazną atmosferę pracy

- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

- atrakcyjne wynagrodzenie stałe

- szkolenia

- umowę o pracę