Oferty pracy w branży reklamowej i mediach

Senior Digital Graphic Designer
Miejsce pracy: Warszawa
Nazwa Firmy Digital Kingdom
Strona WWW www.digitalkingdom.pl
Termin ważności 23/12/2016
Opis stanowiska:

- Przygotowywanie projektów graficznych serwisów www

- Przygotowanie projektów landing page aktywacyjnych

- Projektowanie Key visuali

- Tworzenie projektów na prezentacje przetargowe

- Tworzenie grafik na potrzeby social media

- Tworzenie prostych animacji na potrzeby social media

Wymagania:

- minimum dwa lata doświadczenia w pracy po stronie agencji digital

- samodzielność

- perfekcyjna znajomość pakietu adobe (Ps,Ai,Ae)

- mile widziana podstawowa znajomość HTML/ CSS

- mile widziana umiejętność projektowania 3D

Oferujemy:

- dobre pieniądze zawsze na czas

- pracę dla największych marek w Polsce

- pracę na iMac 27" ( i całej reszccie potrzebnych gadżetów)

- pracę w mega fajnym zespole

- psa marki labradora w komplecie

- kawa oraz toblerone (zazwyczaj) pod ręką

Portfolio + CV proszę wysyłać na adres praca@digitalkingdom.pl