Oferty pracy w branży reklamowej i mediach

new business manager
Miejsce pracy: Warszawa
Nazwa Firmy Komunikacja Plus
Strona WWW www.komunikacjaplus.pl
Termin ważności 20/12/2016
Opis stanowiska:

- wsparcie w budowie efektywnego systemu sprzedażowego agencji

- pozyskiwanie nowych klientów

- monitorowanie potrzeb rynku w zakresie usług PR

- analiza działań konkurencji

- przygotowywanie i konsekwentna realizacja planów sprzedażowych

- przygotowywanie ofert handlowych

- negocjowanie warunków współpracy

- realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

- budowanie relacji z pozyskanymi klientami

- raportowanie działań handlowych

- śledzenie aktualnych trendów, rozwój usług i współtworzenie oferty

Wymagania:

- co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług PR

- bardzo dobra znajomość i umiejętność poruszania się w branży PR

- wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

- inicjatywa, konsekwencja i skuteczność działania

- ukierunkowanie na realizację celów

- czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku

- wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjne premie, proporcjonalne do osiąganych wyników

- duża samodzielność w działaniu

- twórcza atmosfera pracy w zgranym, profesjonalnym zespole

CV wraz z listem motywacyjnym i wybranymi fragmentami portfolio prześlij na adres: rekrutacja@komunikacjaplus.pl