Oferty pracy w branży reklamowej i mediach

PR Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Nazwa Firmy TalentMedia
Strona WWW www.talentmedia.tv
Termin ważności 28/02/2017
Opis stanowiska:

Jeśli masz lekkie pióro, lubisz ludzi, wiesz jak skutecznie zbudować i wdrożyć strategię komunikacji marki korporacyjnej to prawdopodobnie jesteś dla nas idealną kandydatką/kandydatem na stanowisko PR Managera!

Wymagania:
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w  zakresie realizacji projektów PR
  • “Lekkie pióro”, umiejętności swobodnego pisania i redagowania tekstów
  • Znajomość narzędzi komunikacyjnych z obszaru PR
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność samodzielnego działania
  • Skrupulatność i dokładność, zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomości języka angielskiego
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Szybki rozwój w ciągle rozwijającej się firmie, liderze komunikacji marek na YouTube
  • Służbowy telefon
  • Służbowy laptop
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Zdrowe przekąski i napoje dostępne na miejscu

Swoje CV z tytułem “PR Manager” wyślij na: praca@talentmedia.tv