Oferty pracy w branży reklamowej i mediach

Specjalista ds. IT
Miejsce pracy: Ujeździec Mały
Nazwa Firmy Tarczyński S.A.
Strona WWW admonkey.pl
Termin ważności 2/03/2017
Opis stanowiska:
  • wsparcie dla użytkowników końcowych;
  • pomoc w obsłudze zintegrowanych systemów zarządzania;
  • diagnozowanie problemów informatycznych związanych z zintegrowanym
  • systemem zarządzania IMPULS;
  • terminowa obsługa incydentów oraz wniosków w ramach wsparcia technicznego;
  • pisanie skryptów SQL;
  • administrowanie system zintegrowanym IMPULS
Wymagania:
  • wykształcenie informatyczne (absolwent studiów informatycznych);
  • doświadczenie min. rok na podobnym stanowisku;
  • znajomość zintegrowanego systemu zarządzania IMPULS (firmy BPSC) – będzie dużym atutem;
  • umiejętność rozwiązywania problemów z zintegrowanym systemem zarządzania,
  • wiedza z zakresu relacyjnych baz danych SQL oraz pisania skryptów PL/SQL;
  • wiedza odnośnie administrowania bazami danych ORACLE;
  • znajomość środowisk serwerowych z rodziny WINDOWS, AIX;
  • dyspozycyjność pracy zmianowej wraz z dyżurami.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych i socjalnych (m. in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, deputat wyrobów gotowych, bony),
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • udział w projektach informatycznych,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole.

<a href="https://lepszapraca.pl/s/c4J08">ZOBACZ WIĘCEJ </a>