Oferty pracy w branży reklamowej i mediach

Account Manager
Miejsce pracy: Wrocław
Nazwa Firmy inplusPR
Strona WWW
Termin ważności 31/01/2017
Opis stanowiska:

Szukamy osoby, która jest w stanie:

  • koordynować i prowadzić projekty budować i rozwijać prawidłowe relacje z Klientem
  • dbać o należytą realizację zadań i projektów
  • brać czynny udział w planowaniu działań i kampanii
  • zrozumieć potrzeby Klienta mimo trudności,
  • zaskakiwać pomysłami negocjować i być asertywnym
  • wykrzesać z siebie wręcz niespożyte pokłady energii
  • cieszyć się z osiąganych sukcesów
Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży PR
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu PR i marketingu
  • samodzielne zarządzanie projektami
  • doświadczenie w przygotowywaniu prezentacji
  • kreatywność doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych i negocjacji
  • Poczucie humoru (prawie) obowiązkowe :)
Oferujemy:
  • praca w profesjonalnym zespole doświadczonej Agencji PR
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w realizacji ciekawych projektów
  • przyjazna atmosfera pracy