Oferty pracy w branży reklamowej i mediach

Media Manager
Miejsce pracy: Wrocław
Nazwa Firmy inplusPR
Strona WWW
Termin ważności 31/01/2017
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków

  • koordynacja Klientów Agencji
  • pisanie i redagowanie tekstów PR
  • zarządzanie zespołem roboczym
  • przygotowywanie strategii rozwoju medialnego dla Klientów Agencji
  • planowanie i wdrażania kampanii medialnych dla Klientów Agencji
  • kształtowanie dobrych relacji z mediami
  • kształtowanie dobrego wizerunku Agencji na zewnątrz
Wymagania:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • lekkiego pióra
  • samodzielności
  • rozgarnięcia i ogarnięcia :)
  • wielotematyczności i otwartego umysłu
Oferujemy:
  • praca w profesjonalnym zespole doświadczonej Agencji PR
  • zatrudnienie na pełen etat
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • koordynowanie ciekawych projektów realizowanych przez Agencję
  • przyjazna atmosfera pracy